| Délai de livraison | Envoyé 3 - 4 - Journées) |
| Livraison du stock | Oui, 5 pièces |
| Numéro de produit | 57782 |
| EAN | 6096005585554 |
| (koppel)maat | 66 |
| Aansluiting | Storz |
| Couleur | Zilver |
| Couleur | Zilver |
| Dichting | NBR |
| Dimensions | 1-1/4" x 32 |
| Maat | DN32 |
| Materiaal | Aluminium |
| Materiaal Technisch | Gegoten Aluminium |
| Matériel | Aluminium |
| Met kraag voor klemschaal? | remove |
| Modèle | Storz Tule |
| Nokafstand | 66 mm |
| Temperatuur bereik | -40 tot +110 ºC |
| Toepassing | Voor brand- en waterleidingverbindingen |
| Tuleaansluiting ø | 32 mm |
| Type | Storz koppeling met tule |
| Werkdruk | 6 |