| Livraison du stock | Oui, 2 pièces |
| Numéro de produit | SIK14C - GIKR14PW - GIKFR14PW - SIKB14F - PKS14ES |
| EAN | 7440846269279 |
| B (kogelbreedte) | 19 mm |
| C1 max (oogbreedte) | 14.5 mm |
| CN radiale speling | 0 - 0,040 mm |
| Couleur | Metaal |
| Diameter gat (d) | 14 mm |
| Draaggetal dynamisch | 19 kN |
| Draaggetal statisch | 24 kN |
| Draaihoek | 14 α° ≈ |
| hart afstand (h) | 57 mm |
| Kopdiameter (d2) | 38 mm |
| Matériel | ST 52-3 Verzinkt |
| Modèle | Stangkop onderhoudsvrij |
| Norm | DIN ISO 12 240-4-series K, form F |
| Onderhoudplichtig | remove |
| Schacht diepte (L3) | 23 mm |
| Schroefdraad | M14 |
| Onderhoudsnippel | remove |
| Totale hoogte Stangkop (L, L2, L4) | 76 |
| Est également inclus dans | |
| Rotules de bielle | |