| Délai de livraison | Envoyé 5 - 7 - Journées) |
| Numéro de produit | SIK16C - GIKR16PW - GIKFR16PW - SIKB16F - PKS16ES |
| EAN | 7440846269286 |
| B (kogelbreedte) | 21 mm |
| C1 max (oogbreedte) | 15.5 mm |
| CN radiale speling | 0 - 0,040 mm |
| Couleur | Metaal |
| Diameter gat (d) | 16 mm |
| Draaggetal dynamisch | 23 kN |
| Draaggetal statisch | 29 kN |
| Draaihoek | 14 α° ≈ |
| hart afstand (h) | 64 mm |
| Kopdiameter (d2) | 42 mm |
| Matériel | ST 52-3 Verzinkt |
| Modèle | Stangkop onderhoudsvrij |
| Norm | DIN ISO 12 240-4-series K, form F |
| Onderhoudplichtig | remove |
| Schacht diepte (L3) | 24 mm |
| Schroefdraad | M16 |
| Onderhoudsnippel | remove |
| Totale hoogte Stangkop (L, L2, L4) | 85 |
| Est également inclus dans | |
| Rotules de bielle | |