| Numéro de produit | 2001050 |
| EAN | 8717845021085 |
| Aansluiting | Buitendraad x pers |
| Dimensions | 1½” x 50 |
| Hoofdgroep | Alu-pers fittingen |
| Keurmerk | komo |
| Maat | 50mm |
| Model 2 | Perskoppelingen |
| Modèle | Knie |
| Subgroep | Kniekoppeling |
| Type 2 | Knie Alu-pers |
| Zijde A - Maat | Buitendraad 1-1/2" BSP |
| Zijde B - Maat | Pers 50 mm |