| Numéro de produit | 2001035 |
| EAN | 8717845021054 |
| Aansluiting | Buitendraad x pers |
| Dimensions | ¾” x 26 |
| Hoofdgroep | Alu-pers fittingen |
| Keurmerk | kiwa-ata |
| Maat | 26mm |
| Model 2 | Perskoppelingen |
| Modèle | Knie |
| Subgroep | Kniekoppeling |
| Type 2 | Knie Alu-pers |
| Zijde A - Maat | Buitendraad 3/4" BSP |
| Zijde B - Maat | Pers 26 mm |