| Livraison du stock | Oui, 3 pièces |
| Numéro de produit | 2001038 |
| EAN | 8717845658748 |
| Aansluiting | Buitendraad x pers |
| Dimensions | 1” x 26 |
| Hoofdgroep | Alu-pers fittingen |
| Keurmerk | kiwa-ata |
| Maat | 26mm |
| Model 2 | Perskoppelingen |
| Modèle | Knie |
| Subgroep | Kniekoppeling |
| Type 2 | Knie Alu-pers |
| Zijde A - Maat | Buitendraad 1" BSP |
| Zijde B - Maat | Pers 26 mm |