| Numéro de produit | 2001045 |
| EAN | 8717845021078 |
| Aansluiting | Buitendraad x pers |
| Dimensions | 1¼” x 40 |
| Hoofdgroep | Alu-pers fittingen |
| Keurmerk | komo |
| Maat | 40mm |
| Model 2 | Perskoppelingen |
| Modèle | Knie |
| Subgroep | Kniekoppeling |
| Type 2 | Knie Alu-pers |
| Zijde A - Maat | Buitendraad 1-1/4" BSP |
| Zijde B - Maat | Pers 40 mm |