| Numéro de produit | 2001055 |
| EAN | 8717845021092 |
| Aansluiting | Buitendraad x pers |
| Dimensions | 2” x 63 |
| Hoofdgroep | Alu-pers fittingen |
| Keurmerk | komo |
| Maat | 63mm |
| Model 2 | Perskoppelingen |
| Modèle | Knie |
| Subgroep | Kniekoppeling |
| Type 2 | Knie Alu-pers |
| Zijde A - Maat | Buitendraad 2" BSP |
| Zijde B - Maat | Pers 63 mm |