| Numéro de produit | 150401 |
| EAN | 8718427003062 |
| un minimum de ventes par | 10 |
| Aansluiting | Tule x Tule |
| Couleur | Brons |
| Dimensions | 2 |
| Matériel | Messing vernikkeld |
| Model 2 | Slangtules & Slangverbinders |
| Modèle | Slangtule |
| Tuleaansluiting ø | 2 x 2 mm |
| Zijde A - Maat | Tule x Tule 2 |
| Zijde B - Maat | Slangtule 2 x 2mm |
| Dimensions et poids | |
| Profondeur / hauteur | 1 cm |
| Largeur | 1 cm |
| la taille | 1 cm |
| Taille | 1 x 1 x 1 cm ( L x B x H) |