| Numéro de produit | 65614 |
| EAN | 6096017077061 |
| Aansluiting perszijde | 1" binnendraad |
| Aansluiting zuigzijde | 1" binnendraad |
| Matériel | hoogwaardig glasvezel versterkte kunststof |
| Maximale capaciteit | 32 m³/u |
| Model omschrijving | IP44 |
| Spanning in | 230, 50Hz Volt |
| Temperatuur bereik | 40°C |
| Vermogen | 0.85 kW |