| Numéro de produit | 57733 |
| EAN | 6096001786733 |
| Couleur | Zilver |
| Couleur | Zilver |
| Dichting | NBR |
| Dimensions | 8" |
| Materiaal | Aluminium |
| Materiaal Technisch | Gegoten Aluminium |
| Matériel | Aluminium |
| Modèle | Storz buitendraad |
| Nokafstand | 220 mm |
| Schroefdraad | 8" |
| Toepassing | Voor brand- en waterleidingverbindingen |
| Type | Storz koppeling met buitendraad |
| Werkdruk | 10 |