| Livraison du stock | Oui, 19 pièces |
| Numéro de produit | 401037 |
| EAN | 8718427013368 |
| un minimum de ventes par | 10 |
| Aansluiting | Tule met Buitendraad |
| Couleur | Grijs |
| Dimensions | G½” |
| Matériel | Messing vernikkeld |
| Model 2 | Slangtules & Slangverbinders |
| Modèle | Slangtule |
| Schroefdraad | ½" |
| Tuleaansluiting ø | 13 mm |
| Zijde A - Maat | Tule met Buitendraad ½" |
| Zijde B - Maat | Slangtule 13mm |
| Dimensions et poids | |
| Profondeur / hauteur | 1 cm |
| Largeur | 1 cm |
| la taille | 1 cm |
| Taille | 1 x 1 x 1 cm ( L x B x H) |