| Livraison du stock | Oui, 35 pièces |
| Numéro de produit | 40504 |
| EAN | 8718427015027 |
| un minimum de ventes par | 10 |
| Aansluiting | Tule met Buitendraad |
| Couleur | Grijs |
| Dimensions | G1½” |
| Materiaal | - |
| Matériel | Messing vernikkeld |
| Model 2 | Slangtules & Slangverbinders |
| Modèle | T-inschroefkoppeling |
| Schroefdraad | 1½" |
| Tuleaansluiting ø | 38 mm |
| Zijde A - Maat | Tule met Buitendraad 1½" |
| Zijde B - Maat | Slangtule 38mm |
| Dimensions et poids | |
| Profondeur / hauteur | 1 cm |
| Largeur | 1 cm |
| la taille | 1 cm |
| Taille | 1 x 1 x 1 cm ( L x B x H) |