| Numéro de produit | 34458 |
| EAN | 8717284040807 |
| Binnendiameter | 110mm |
| BSP Aansluiting | check |
| Couleur | Grijs |
| Dimensions | 110mm x 4” |
| Fabrikantnummer | 2.07.111 |
| Maat | 4” |
| Matériel | Druk PVC |
| Modèle | T-stuk 90° |
| Schroefdraad | 4” |
| Werkdruk | 16 bar |
| appendice | Maatvoering / tekening |