| Numéro de produit | 34459 |
| EAN | 8717284009071 |
| Binnendiameter | 16mm |
| BSP Aansluiting | check |
| Couleur | Grijs |
| Dimensions | 16mm x ⅜” |
| Fabrikantnummer | 2.07.017 |
| Maat | ⅜” |
| Matériel | Druk PVC |
| Modèle | T-stuk 90° |
| Schroefdraad | ⅜” |
| Werkdruk | 16 bar |
| appendice | Maatvoering / tekening |