| Numéro de produit | 34461 |
| EAN | 8717284009118 |
| Binnendiameter | 25mm |
| BSP Aansluiting | check |
| Couleur | Grijs |
| Dimensions | 25mm x ½” |
| Fabrikantnummer | 2.07.024 |
| Maat | ½” |
| Matériel | Druk PVC |
| Modèle | T-stuk 90° |
| Schroefdraad | ½” |
| Werkdruk | 16 bar |
| appendice | Maatvoering / tekening |