| Numéro de produit | 34323 |
| EAN | 8717284014297 |
| Binnendiameter | 16mm |
| BSP Aansluiting | check |
| Couleur | Grijs |
| Dimensions | 16mm x ½” |
| Fabrikantnummer | 3.15.040 |
| Maat | 16mm |
| Matériel | Druk PVC |
| Modèle | Schroefstuk |
| Schroefdraad | ½” |
| Werkdruk | 16 bar |
| appendice | Maatvoering / tekening |