| Numéro de produit | 34324 |
| EAN | 8717284010022 |
| Binnendiameter | 20mm |
| BSP Aansluiting | check |
| Couleur | Grijs |
| Dimensions | 20mm x ⅜” |
| Fabrikantnummer | 3.15.035 |
| Maat | 16mm |
| Matériel | Druk PVC |
| Modèle | Schroefstuk |
| Schroefdraad | ⅜” |
| Werkdruk | 16 bar |
| appendice | Maatvoering / tekening |